Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Ak ste zabudli prihlasovacie meno alebo heslo, môžete si ho nechať odoslať prostredníctvom e-mailu. Systém na Vašu e-mailovú adresu zašle nové heslo a odblokuje Vám účet. Ak nemáte v portáli vyplnenú e-mailovú adresu, oznámte nám to, prosím, na adrese elearning@vsvu.sk. V správe nezabudnite uviesť Vaše meno, priezvisko, prihlasovacie meno a e-mailovú adresu, ktorú chcete pre prácu s portálom využívať.

Po overení Vašich údajov Vám bude poskytnuté nové prístupové heslo. Toto heslo si po prihlásení do systému môžete zmeniť v časti Používateľský profil v záložke Zmeniť heslo.

Zablokovaný prístup

Ak ste si omylom zablokovali prístup viacnásobným zadaním nesprávneho prihlasovacieho hesla, môžete si ho nechať odoslať prostredníctvom e-mailu. Systém na Vašu e-mailovú adresu zašle nové heslo a odblokuje Vám účet. Ak nemáte v portáli vyplnenú e-mailovú adresu, oznámte nám to, prosím, na adrese elearning@vsvu.sk. V správe nezabudnite uviesť Vaše meno, priezvisko, prihlasovacie meno a e-mailovú adresu, ktorú chcete pre prácu s portálom využívať.

Po overení Vašich údajov Vám bude poskytnuté nové prístupové heslo. Toto heslo si po prihlásení do systému môžete zmeniť v časti Používateľský profil v záložke Zmeniť heslo.

Najčastejšie otázky

Ako získam prístup na portál?

Prístup získa každý študent doručením prístupových údajov na emailovú adresu ktorú uviedol pri zápise.

Nefunguje mi heslo.

Ak Vám nefunguje heslo, možete si dať vygenerovať nové cez úvodnú prihlasovaciu stránku. V prípade ak by nefungovalo ani nové heslo, kontaktujte technickú podporu prostredníctvom mailu elearning@vsvu.sk.

Musím byť študentom VŠVU?

Áno, musíte byť študentom Vysokej školy výtvarných umení v Bratislave.

Sú ponúkané kurzy spoplatnené?

Nie, žiadne kurzy nie sú spoplatnené.

Kde sa dozviem zoznam prístupných kurzov?

Všetky prístupné kurzy uvidíte po prihlásení sa do vášho konta na stránke elearning.vsvu.sk.